PERETERAAPIA

Probleemid perekonnas mõjutavad kõiki pereliikmete elu valdkondi. Võite märgata probleemide kuhjumist tööl, koolis või igapäevases suhtluses teiste inimestega ja eriti oma pereliikmetega.

Kui perekonnas on tekkinud probleemid, millega endal on raske hakkama saada ja need probleemid ei lahene, siis oleks mõistlik tulla pereteraapiasse.

Iga pere elus esineb raskeid aegu, olgu tegu kas laste probleemide, stressi, viha, lahutuse või leinaga, pereteraapia aitab paaridel, lastel ja laiendatud pere liikmetel õppida paremini suhtlema ja probleemidele lahendusi leidma.

Probleemid perekonnas mõjutavad kõiki pereliikmete elu valdkondi. Lahenduseks võib olla pereteraapia.
Paariteraapiast saavad abi kõik kelle omavahelised suhted on keerulised, rasked, konfliktsed ja vähe rõõmu pakkuvad.
PAARITERAAPIA

Suhteteraapiast saavad abi kõik kelle omavahelised suhted on keerulised, rasked, konfliktsed ja vähe rõõmu pakkuvad. Või kes lihtsalt soovivad omavahelist suhtlust parandada.


Kui paarisuhe teeb haiget, põhjustab stressi ja ei paku rõõmu, kui konfliktid eskaleeruvad või paari vahel on sugenenud vaikus ja võõrdumine, siis saab suhteteraapia aidata jõuda algse armastuse ja läheduse tundeni.

Kui mõlgutate mõtteid, et vahest oleks lihtsam lahku minna kui koos jätkata, siis on kindlasti aeg teraapiasse tulla.
Imago paariteraapiat saab kasutada kahe inimese vahel tekkinud suhteprobleemide lahendamiseks läbi Imago dialoogi, mis on turvaline meetod üksteise empaatiliseks kuulamiseks ja sügavuti mõistmiseks.

PSÜHHOLOOGILINE NÕUSTAMINE

Psühholoogilises nõustamises ja psühhoteraapias saab kasutada kliendi probleemi eripärast lähtuvalt mitmesuguseid teraapiatehnikaid, mis aitavad toime tulle kõige erinevamate probleemidega – ärevus, depressioon, probleemid perekonnas ja suhetes, probleemid tööl, stress, madal enesehinnang, sõltuvused, foobiad, jne.

Teraapiasse võib tulla ka lihtsalt soovist iseendaga tegeleda ja ennast arendada. Teraapia üks peamisi eesmärke on aidata inimesel saada teadlikuks iseendast.

Mida teadlikum on inimene iseendast, seda suutlikum on ta langetama otsuseid, mis on kooskõlas tema tõelise loomusega ja omavad potentsiaali teha teda õnnelikuks.

Psühholoogilises nõustamises ja psühhoteraapias saab kasutada kliendi probleemi eripärast lähtuvalt mitmesuguseid teraapiatehnikaid, mis aitavad toime tulle kõige erinevamate probleemidega.
Hüpnoteraapia on väga laialdasi kasutusviise pakkuv teraapialiik.
HÜPNOTERAAPIA

Hüpnoteraapia on väga laialdasi kasutusviise pakkuv teraapia. Mida rohkem ma olen seda klientidega praktiseerinud, seda rohkem ma hüpnoteraapia võimalusi hindan.

On isegi raske üles loetleda, millistel juhtudel hünoteraapiat kasutada saab, kuna kasutusvaldkond on lihtsalt niivõrd lai – ärevuse ja depressiooni ravi, kõikvõimalikud foobiad, sundkäitumised, füüsilise keha probleemid, ego tugevdamine, enesehinnangu tõstmine, efektiivsuse suurendamine, suhteprobleemid, regressioon (minevikku, tulevikku) jne.